هنرمند به سکوت و خلوت نیاز دارد ، انتشار مجموعه رباعی جدید با عنوان دوستش داشته باش

به گزارش وبلاگ پرواز شیراز، مسئول دفتر شعر موسسه شهرستان ادب گفت: هنرمند به سکوت و خلوت نیاز دارد؛ فرصتی که شیوع کرونا اجباراً آن را به وجود آورد.

هنرمند به سکوت و خلوت نیاز دارد ، انتشار مجموعه رباعی جدید با عنوان دوستش داشته باش

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات و کتاب گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ پرواز شیراز، شیوع ویروس کرونا همه دنیا را فراگرفته و همه شئون زندگی انسان را در دنیا و ایران تحت تأثیر قرار داده است. از اسفندماه سال گذشته بنابر تدابیر و ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا بسکمک از صنوف کسب و کار خود را تعطیل یا به صورت نیمه تعطیل درآوردند؛ و بسکمک از فعالیت ها و برنامه های فرهنگی نیز به تعلیق درآمد و یک قرنطینه و گوشه نشینی را بر مردم تحمیل کرد.

نویسندگان و شاعران هم مانند بسکمک از مردم مدتی را در قرنطینه خانگی به سر بردند. با شروع مجدد بسکمک از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی هم با احتیاط و رعایت نکات بهداشتی در جامعه حاضر می شوند.

میلاد عرفان پور؛ مسئول دفتر شعر موسسه شهرستان ادب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری وبلاگ پرواز شیراز درباره چگونگی گذراندن این دوران گفت: این دوره خانه نشینی و فراغت برای خیلی از شعرا سبب به وجود آمدن آن خلوت ایده الی که نیاز دارند، شد. این فرصت برای بسکمک به مطالعه یا سرودن شعر گذشت.

وی افزود: این مسئله به شاعران کمک کرد چون شعرا قشری هستند که به این خلوت آرامش و خانه نشینی نیاز دارند و این مشکل این موقعیت را به صورت اجباری برای ما به وجود آورد.

این شاعر اظهار کرد: هنرمند به سکوت و خلوت نیاز دارد. شاید بخشی از خدمت گذاری به شاعران و هنرمندان هم به وجود آوردن فرصت خلوت و آرامش باشد.

درباره آثار در دست انتشار خود گفت: دو مجموعه شعر را به چاپ سپرده ام که یکی گزیده رباعی های 10 کتاب قبلی بنده به نام شمعدانی ها است که سوره مهر منتشر خواهد کرد و دیگری یک مجموعه رباعی جدید به نام دوستش داشته باش است که توسط انتشارات شهرستان ادب منتشر خواهد کرد.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "هنرمند به سکوت و خلوت نیاز دارد ، انتشار مجموعه رباعی جدید با عنوان دوستش داشته باش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنرمند به سکوت و خلوت نیاز دارد ، انتشار مجموعه رباعی جدید با عنوان دوستش داشته باش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید