نکونام: بازیکنانم مقابل ماشین سازی شاهکار کردند، قطعاً با گردان برخورد می کنیم

به گزارش وبلاگ پرواز شیراز، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به انتقاد از سنگربان تیمش پرداخت و برخورد با او را قطعی دانست.

نکونام: بازیکنانم مقابل ماشین سازی شاهکار کردند، قطعاً با گردان برخورد می کنیم

به گزارش وبلاگ پرواز شیراز از خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی گفت: به مجموعه باشگاه فولاد و هواداران که جای شان پیش ما خالی بود، تبریک می گویم. ما در هر بازی به عشق هواداران بازی می کنیم. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. واقعاً روز سنگینی را پشت سر گذاشتند. بعد از بازی سنگین مقابل استقلال نیاز داشتیم که این بازی را ببریم. بازیکنانم در این بازی شاهکار کردند.

وی ادامه داد: از زحمات تمام بازیکنانم تشکر می کنم. ما شرایط سختی در این بازی داشتیم و نظم دفاعی مان خوب نبود. تیم حریف در دقایق ابتدایی به گل رسید و زحمت کشیدیم که به گل برسیم و اگر دقت می کردیم می توانستیم با گل های بیشتری به پیروزی برسیم. شاید اگر شرایط بازی عادی بود، راحت تر بازی می کردیم. ما هیچ موقعیت و ضربه ای در چهارچوب به ماشین سازی ندادیم و با توجه به اینکه آنها 11 نفره دفاع می کردند بردن ماشین سازی کار سختی بود، ولی توانستیم این کار بزرگ را انجام دهیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که تیم تان از همان ناحیه ای که مقابل استقلال گل دریافت کرد مقابل ماشین سازی هم گل خورد. برای رفع این مشکل چه کاری انجام خواهید داد؟، گفت: قطعاً تمرین خواهیم کرد.

نکونام در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا فرزاد جعفری در ترکیب اصلی فولاد قرار ندارد، شرح داد: جعفری متأسفانه کرونا دارد و دو بازی است که در لیست ما نیست. متأسفانه این لیگ معضل تمام فوتبال ایران شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که اخراج گردان صحیح بود، گفت: صد درصد اخراج شهاب گردان درست بود، حتی اگر داور اشتباه کرده باشد، شهاب گردان صد درصد اشتباه کرد و اصلاً نباید آن کار را انجام می داد. قطعاً با او برخورد می کنیم. گردان باعث شد تیم ما 10 نفره شود و 10 دقیقه تحت فشار باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان گفت: بازیکن ما اشتباه کرد و داور کارش را درست انجام داد. فقط از این موضوع من کمی ناراحت هستم که دروازه بان حریف این همه وقت تلف کرد، اما یک کارت زرد نگرفت. با این حال باز هم می گویم که داور درباره اخراج دروازه بان ما اشتباه نکرد و گردان با این همه تجربه نباید اشتباه می کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نکونام: بازیکنانم مقابل ماشین سازی شاهکار کردند، قطعاً با گردان برخورد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: بازیکنانم مقابل ماشین سازی شاهکار کردند، قطعاً با گردان برخورد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید