شاید بتوان نام رئیس آینده ووشو را حدس زد ، امسال فقط جام جهانی

به گزارش وبلاگ پرواز شیراز، محسن محمد سیفی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: واقعاً در چند سال اخیر کارهای بسیار خوبی در ووشو کشور انجام شده که شاید بارزترین آن پشتوانه سازی است. اکنون در ووشو وظایف تعریف شده است و همه عوامل آن از داوری و مربی گرفته تا ووشوکاران به خوبی می دانند راستا چیست و هدف کدام است. همین موضوع می تواند زمینه کار را برای رئیس آینده فدراسیون مهیا کند.

شاید بتوان نام رئیس آینده ووشو را حدس زد ، امسال فقط جام جهانی

وی در خصوص اینکه از میان نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون چه کسی شانس بیشتری دارد گفت: شاید بدانم چه کسی رئیس آینده فدراسیون می گردد و یا از میان نامزدهای موجود نام آن را حدس بزنم، ولی نمی خواهم در خصوص شخص خاصی اظهار نظر کنم. واقعیت این است که ووشو مردی از جنس همین ورزش را برای نشستن روی جایگاه ریاست می خواهد که با شرایط و نحوه فعالیت در آن آشنا باشد.

ملی پوش ووشو ایران ادامه داد: آقای علی نژاد در طول چند سال اخیر زحمات زیادی برای ووشو کشور کشیده و با انتخاب تیمی هماهنگ و یکدست گام های مؤثری برداشت که نتایج آن برای کل ورزش کشور محسوس است و امیدوارم همین جهت ادامه پیدا کند.

سیفی در خصوص برنامه های خود برای سال 99 گفت: فعلاً که شرایط کل جهان تحت تأثیر ویروس کروناست و هیچ برنامه ورزشی برگزار نمی گردد. قبل از هر چیز فقط برای همه مردم آرزوی سلامتی دارم. ولی اگر برنامه جدید مسابقات اعلام گردد، ووشو فقط دو رویداد قهرمانی آسیا و جام جهانی را در رده بزرگسالان در پیش خواهد داشت که من با کسب مدال طلا در رقابتهای جهانی شانگهای و کسب سهمیه حضور در جام جهانی، فقط برای حضور در این رقابتها آماده خواهم شد. شرایط من مثل گذشته نیست و نمی توانم چند ماه از سال را شبانه روز در اردو باشم، بالاخره مسئولیت هایی هم در قبال خانواده دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شاید بتوان نام رئیس آینده ووشو را حدس زد ، امسال فقط جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاید بتوان نام رئیس آینده ووشو را حدس زد ، امسال فقط جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید