خبرنگاران رمضانی: بعضی افراد فقط به دنبال حاشیه سازی برای استقلال هستند

به گزارش وبلاگ پرواز شیراز، تهران- خبرنگاران- سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی از افراد به دنبال حاشیه سازی و انتشار اخبار دروغ و در نتیجه برهم زدن آرامش فعلی تیم هستند.

خبرنگاران رمضانی: بعضی افراد فقط به دنبال حاشیه سازی برای استقلال هستند

سعید رمضانی روز پنجشنبه در گفت وگویی درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت گفت: چند روزی است که تمرینات خود را شروع کردیم و بازیکنان با انرژی و انگیزه بالا در تمرینات حاضر می شوند. فضای با نشاطی بر تمرینات تیم حاکم است و کادرفنی در کوشش است تا بازیکنان را به سطح آمادگی مطلوب برساند و تنها مشکل در تمرینات ما که تنها به ما اختصاص ندارد و سایر تیم ها هم درگیر آن هستند، نگرانی بابت شیوع بیماری کرونا است.

وی ادامه داد: متاسفانه این روزها که استقلال در آرامش است، عده ای که منافع خود را در خطر می بینند، به دنبال حاشیه سازی و انتشار اخبار دروغ و در نتیجه برهم زدن آرامش فعلی تیم و ایجاد نگرانی برای طرفداران هستند که این موضوع جای تاسف دارد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: هر گونه خبری در مورد ابراز نارضایتی بازیکنان از شرایط باشگاه و تمرینات را غیر واقعی دانسته و با صراحت می گویم که این اخبار برای برهم زدن آرامش تیم و ایجاد حاشیه منتشر می شوند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رمضانی: بعضی افراد فقط به دنبال حاشیه سازی برای استقلال هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رمضانی: بعضی افراد فقط به دنبال حاشیه سازی برای استقلال هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید